To'liq nomlanishi:"BM HOLDINGS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.11.2024Ro'yxatga olish raqami:2633161Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:30 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46900 - Ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BM HOLDINGS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.11.2024Регистрационный номер:2633161Дата перерегистрации:20.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления