To'liq nomlanishi:"AZA FERT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.08.2024Ro'yxatga olish raqami:2536497Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.03.2026Ustav kapitalining hajmi:1 500 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:20200 - Pestitsidlаr vа boshqа аgrokimyoviy moddаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735228 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Taxiatosh tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AZA FERT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.08.2024Регистрационный номер:2536497Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.03.2026Размер уставного фонда:1 500 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:20200 - Производство пестицидов и прочих агрохимических продуктовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735228 - Республика Каракалпакстан, Тахиаташский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления