Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.02.2023Ro'yxatga olish raqami:2082105Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.12.2025Ustav kapitalining hajmi:25 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47620 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа gаzetаlаr, jurnаllаr vа kаntselyariya tovаrlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"THE SUNRISE" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.02.2023Регистрационный номер:2082105Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.12.2025Размер уставного фонда:25 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47620 - Розничная торговля в специализированных магазинах газетами, журналами и канцелярскими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления