To'liq nomlanishi:"SUNRISE GLOBAL PARTNERS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.01.2010Ro'yxatga olish raqami:82Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 058 214 650.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46130 - Yog`och vа qurilish mаteriаllаri ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:01011 - Mahalliy hokimiyat organlari tomonidan ta'sis etilgan yuridik shaxslar

Дата регистрации:20.01.2010Регистрационный номер:82Дата перерегистрации:22.08.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 058 214 650.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46130 - Деятельность агентов по оптовой торговле древесиной и строительными материаламиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327050032481Статус свидетельства НДС: