To'liq nomlanishi:"NUROBOD SABZAVOTLARI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.04.2015Ro'yxatga olish raqami:1313Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.04.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 804 118 702.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718235 - Samarqand viloyati, Nurobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:29.04.2015Регистрационный номер:1313Дата перерегистрации:29.04.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 804 118 702.00 сумСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718235 - Самаркандская область, Нурабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000