To'liq nomlanishi:"BARAKALI-NIHOL" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.03.2019Ro'yxatga olish raqami:704679Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.03.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01161 - Pаxtа yetishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1735233840 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, To‘rtko‘l tumani, KelteminarSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BARAKALI-NIHOL" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:30.03.2019Регистрационный номер:704679Дата перерегистрации:30.03.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01161 - Выращивание хлопчатникаОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1735233840 - Республика Каракалпакстан, Турткульский район, КельтеминарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления