To'liq nomlanishi:"BAYKAL-KMU" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2006Ro'yxatga olish raqami:1791-04Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.07.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:31.03.2026Ustav kapitalining hajmi:1 455.99 USDHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:20151 - O'g`itlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BAYKAL-KMU" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.03.2006Регистрационный номер:1791-04Дата перерегистрации:23.07.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:31.03.2026Размер уставного фонда:1 455.99 USDСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20151 - Производство удобренийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления