To'liq nomlanishi:"WONDER CLEANING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.08.2014Ro'yxatga olish raqami:1983546Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.07.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:880 407.00 USDHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46440 - Chinni buyumlаr, shishа idishlаr vа tozаlаsh vositаlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.08.2014Регистрационный номер:1983546Дата перерегистрации:19.07.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:880 407.00 USDСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46440 - Оптовая торговля изделиями из фарфора, стеклянной посудой и чистящими средствамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327030024118Статус свидетельства НДС: