To'liq nomlanishi:"BO'KA PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.05.1995Ro'yxatga olish raqami:23766Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:602 334 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1727228 - Toshkent viloyati, Bo‘ka tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:161Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327020013378QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"BO'KA PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:15.05.1995Регистрационный номер:23766Дата перерегистрации:22.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:602 334 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727228 - Ташкентская область, Букинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327020013378Статус свидетельства НДС: