To'liq nomlanishi:"INFRON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.09.2025Ro'yxatga olish raqami:2955183Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.02.2026Ustav kapitalining hajmi:300 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47520 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа mаydа-chuydа metаll buyumlаr, lok-bo'yoq mаteriаllаri vа shishаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"INFRON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.09.2025Регистрационный номер:2955183Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.02.2026Размер уставного фонда:300 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47520 - Розничная торговля в специализированных магазинах скобяными изделиями, лакокрасочными материалами и стекломОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления