To'liq nomlanishi:"UZBERRY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2018Ro'yxatga olish raqami:628677Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01290 - Boshqа ko'p yillik ekinlаrni etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239882 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, SurnkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UZBERRY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.08.2018Регистрационный номер:628677Дата перерегистрации:10.08.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01290 - Выращивание прочих многолетних культурОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239882 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, СуранкентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления