To'liq nomlanishi:"HAPPYMAMA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.12.2019Ro'yxatga olish raqami:795723Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.12.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:86900 - Sog`liqni sаqlаsh sohаsidаgi boshqа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HAPPYMAMA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.12.2019Регистрационный номер:795723Дата перерегистрации:30.12.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:86900 - Прочая деятельность в области здравоохраненияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления