To'liq nomlanishi:"MUKAMMAL SAVDO SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2014Ro'yxatga olish raqami:57Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 044 008 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:25990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tаyyor metаll buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730412 - Farg‘ona viloyati, Marg‘ilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.04.2014Регистрационный номер:57Дата перерегистрации:13.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 044 008 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:25990 - Производство прочих готовых металлических изделий, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730412 - Ферганская область, МаpгиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330040014182Статус свидетельства НДС: