To'liq nomlanishi:"ALARQAM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.09.2022Ro'yxatga olish raqami:1967611Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.04.2025Ustav kapitalining hajmi:809 276 120.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46750 - Kimyoviy mаhsulotlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ALARQAM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.09.2022Регистрационный номер:1967611Дата перерегистрации:28.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.04.2025Размер уставного фонда:809 276 120.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46750 - Оптовая торговля химическими продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления