To'liq nomlanishi:"ODIL AVIA SERVIS" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.04.2011Ro'yxatga olish raqami:2452Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.04.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:19 250 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703230835 - Andijon viloyati, Shaxrixon tumani, PaxtaobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ODIL AVIA SERVIS" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:15.04.2011Регистрационный номер:2452Дата перерегистрации:15.04.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:19 250 000.00 сумСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703230835 - Андижанская область, Шахриханский район, ПахтаабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000