To'liq nomlanishi:"TREKS-PROM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2019Ro'yxatga olish raqami:2047487Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:09.01.2026Ustav kapitalining hajmi:4 967 664 831.58 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:25110 - Qurilish metаll konstruktsiyalаri vа buyumlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326090082103QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"TREKS-PROM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.01.2019Регистрационный номер:2047487Дата перерегистрации:26.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:09.01.2026Размер уставного фонда:4 967 664 831.58 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090082103Статус свидетельства НДС: