To'liq nomlanishi:"AVAZSOY CHORVA POLIZ" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2017Ro'yxatga olish raqami:530273Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01452 - Qorаko'l zotlilаrdаn tаshqаri qo'ylаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1712238820 - Navoiy viloyati, Nurota tumani, DehibalandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AVAZSOY CHORVA POLIZ" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:05.07.2017Регистрационный номер:530273Дата перерегистрации:05.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01470 - ПтицеводствоОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1712238820 - Навоийская область, Нуратинский район, ДебаландСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:312100132187Статус свидетельства НДС: