To'liq nomlanishi:"ONESMARTSTAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.04.2024Ro'yxatga olish raqami:2436364Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.04.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.11.2025Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:61900 - Boshqа telekommunikаtsiya xizmаtlаri ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.04.2024Регистрационный номер:2436364Дата перерегистрации:25.04.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.11.2025Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:61900 - Предоставление прочих телекоммуникационных услугОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления