To'liq nomlanishi:"MIKADO DEVELOP AND INVESTMENT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.06.2021Ro'yxatga olish raqami:1004910Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 163 661 730.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.06.2021Регистрационный номер:1004910Дата перерегистрации:14.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 163 661 730.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326120220763Статус свидетельства НДС: