To'liq nomlanishi:"XALQARO TURKISTON UNIVERSITETI" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.02.2022Ro'yxatga olish raqami:1101216Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.08.2023Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:85420 - Oliy tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714242 - Namangan viloyati, Yangiqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.02.2022Регистрационный номер:1101216Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.08.2023Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:85420 - Высшее образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714242 - Наманганская область, Янгикурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления