To'liq nomlanishi:"JAXON KOMMUNAL SEKTOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.03.2022Ro'yxatga olish raqami:1108518Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:07.02.2025Ustav kapitalining hajmi:11 316 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:81100 - Ob'ektlаrgа kompleks xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.03.2022Регистрационный номер:1108518Дата перерегистрации:30.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.02.2025Размер уставного фонда:11 316 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:81100 - Комплексное обслуживание объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления