To'liq nomlanishi:"KAMALAK SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.08.1999Ro'yxatga olish raqami:679Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.07.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:63 337 507.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46380 - Boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708235 - Jizzax viloyati, Forish tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"KAMALAK SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.08.1999Регистрационный номер:679Дата перерегистрации:16.07.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:63 337 507.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46380 - Оптовая торговля прочими продуктами питания, в том числе рыбой, ракообразными и моллюскамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708235 - Джизакская область, Фаришский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления