Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.04.2019Ro'yxatga olish raqami:708056Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56100 - Restorаnlаr vа oziq-ovqаt mаhsulotlаri etkаzish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706207 - Buxoro viloyati, Buxoro tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.04.2019Регистрационный номер:708056Дата перерегистрации:09.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56100 - Рестораны и услуги по доставке продуктов питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706207 - Бухарская область, Бухарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306050169223Статус свидетельства НДС: