To'liq nomlanishi:"DISCRIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2018Ro'yxatga olish raqami:631914Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.07.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85590 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tа'limning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706204 - Buxoro viloyati, Olot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DISCRIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2018Регистрационный номер:631914Дата перерегистрации:27.07.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85590 - Прочие виды образования, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706204 - Бухарская область, Алатский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления