Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.02.2020Ro'yxatga olish raqami:810579Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.02.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:95110 - Kompyuterlаr vа periferik uskunаlаrni tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HYPERION IT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.02.2020Регистрационный номер:810579Дата перерегистрации:05.02.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:95110 - Ремонт компьютеров и периферийного оборудованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления