Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2020Ro'yxatga olish raqami:926182Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:460 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71200 - Texnik sinovlаr vа tаhlillаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730412 - Farg‘ona viloyati, Marg‘ilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TEX - AS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.12.2020Регистрационный номер:926182Дата перерегистрации:16.12.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:460 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71200 - Технические испытания и анализыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730412 - Ферганская область, МаpгиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления