To'liq nomlanishi:"ARX DIZAYN MMMX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.11.2018Ro'yxatga olish raqami:650016Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:71110 - Me'morchilik sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722401 - Surxondaryo viloyati, TermizSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ARX DIZAYN MMMX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.11.2018Регистрационный номер:650016Дата перерегистрации:09.01.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:71110 - Деятельность в области архитектурыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722401 - Сурхандарьинская область, ТермезСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления