To'liq nomlanishi:"JAFFAR GOLD MINING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.09.2020Ro'yxatga olish raqami:888092Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.09.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.10.2023Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:07290 - Boshqа rаngli metаll rudаlаrini qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.09.2020Регистрационный номер:888092Дата перерегистрации:04.09.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.10.2023Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:07290 - Добыча руд прочих цветных металловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления