To'liq nomlanishi:"MTP SIYOB AGROMASH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.09.2020Ro'yxatga olish raqami:978424Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.12.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.10.2023Ustav kapitalining hajmi:5 000 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:45310 - Аvtomobil detаllаri, uzellаri vа jihozlаrining ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718238 - Samarqand viloyati, Tayloq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.09.2020Регистрационный номер:978424Дата перерегистрации:30.12.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.10.2023Размер уставного фонда:5 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:45310 - Оптовая торговля деталями, узлами и принадлежностями для автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718238 - Самаркандская область, Тайлякский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления