To'liq nomlanishi:"KOMILA DILMUROD BARAKA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.06.2014Ro'yxatga olish raqami:2009944Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.10.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.12.2025Ustav kapitalining hajmi:96 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727212 - Toshkent viloyati, Ohangaron tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.06.2014Регистрационный номер:2009944Дата перерегистрации:28.10.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.12.2025Размер уставного фонда:96 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727212 - Ташкентская область, Ахангаранский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления