To'liq nomlanishi:"MARJON JAVOHIRI HAMKOR" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2017Ro'yxatga olish raqami:528-01Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.12.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:394 629 704.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47290 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1710250 - Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MARJON JAVOHIRI HAMKOR" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:07.06.2017Регистрационный номер:528-01Дата перерегистрации:26.12.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:394 629 704.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1710250 - Кашкадарьинская область, Яккабагский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления