To'liq nomlanishi:"MRM DECOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.07.2018Ro'yxatga olish raqami:622024Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.07.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 719 470 707.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:16290 - Boshqа yog`och buyumlаr ishlаb chiqаrish; po'kаk, pohol vа to'qish uchun mаteriаllаrdаn buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733221800 - Xorazm viloyati, Tuproqqal’a tumani, Tuproqqal’a tumanining qishloq fuqarolar yig‘inlariSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MRM DECOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.07.2018Регистрационный номер:622024Дата перерегистрации:12.07.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 719 470 707.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:16290 - Производство прочих деревянных изделий; производство изделий из пробки, соломки и материалов для плетенияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733221800 - Хорезмская область, Тупроккалинский район, Сельские сходы граждан Тупроккалинского районаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333060087220Статус свидетельства НДС: