To'liq nomlanishi:"MEGA-BIZNES LIFE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2020Ro'yxatga olish raqami:823747Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:47110 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа аsosаn oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224878 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumani, Xo‘jakentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MEGA-BIZNES LIFE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.03.2020Регистрационный номер:823747Дата перерегистрации:04.03.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47110 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах преимущественно продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224878 - Ташкентская область, Бостанлыкский район, ХужакентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления