To'liq nomlanishi:"OPTIMA LEASING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2007Ro'yxatga olish raqami:002080-09Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.08.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.02.2022Ustav kapitalining hajmi:1 937 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:77390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, boshqа mаshinа, uskunа vа moddiy mаblаg`lаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OPTIMA LEASING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2007Регистрационный номер:002080-09Дата перерегистрации:05.08.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.02.2022Размер уставного фонда:1 937 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления