To'liq nomlanishi:"ASIA INTERTRADING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.08.2019Ro'yxatga olish raqami:750484Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.08.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:64990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, sug`urtаlаsh vа nаfаqа jаmg`аrmаlаri xizmаtlаridаn tаshqаri moliyaviy xizmаtlаrning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.08.2019Регистрационный номер:750484Дата перерегистрации:07.08.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:64990 - Другие виды финансовых услуг, за исключением услуг страховых и пенсионных фондов, не отнесенные к прочим категориямОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010303670Статус свидетельства НДС: