To'liq nomlanishi:"MEGA CINEMA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.01.2011Ro'yxatga olish raqami:006313-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.03.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.01.2024Ustav kapitalining hajmi:44 584 094.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:59140 - Kinofilmlаr nаmoyish qilishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MEGA CINEMA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.01.2011Регистрационный номер:006313-10Дата перерегистрации:05.03.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.01.2024Размер уставного фонда:44 584 094.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:59140 - Показ кинофильмовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления