To'liq nomlanishi:"FORTUNA URGUT MEDICAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.09.2016Ro'yxatga olish raqami:2158Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 736 650 218.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:21200 - Fаrmаtsevtikа prepаrаtlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718227 - Samarqand viloyati, Pastdarg‘om tumaniSOOGU:03877 - O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligi huzurida Farmatsevtika tarmog‘ini rivojlantirish agentligi

Дата регистрации:16.09.2016Регистрационный номер:2158Дата перерегистрации:29.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 736 650 218.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:21200 - Производство фармацевтических препаратовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718227 - Самаркандская область, Пастдаргомский районСООГУ:03877 - Агентство по развитию фармацевтической отрасли при Министерстве здравоохранения Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318180063073Статус свидетельства НДС: