To'liq nomlanishi:"ZAAMIN MOTORS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.07.2019Ro'yxatga olish raqami:742712Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.09.2024Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:08990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tog`-kon sаnoаti bilаn bog`liq fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZAAMIN MOTORS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.07.2019Регистрационный номер:742712Дата перерегистрации:11.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.09.2024Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:08990 - Деятельность горнодобывающей промышленности, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления