To'liq nomlanishi:"PRINT TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.04.2014Ro'yxatga olish raqami:17804Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.04.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.08.2025Ustav kapitalining hajmi:13 554 216.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13201 - Ip gаzlаmа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Полное наименование:"PRINT TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.04.2014Регистрационный номер:17804Дата перерегистрации:08.04.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.08.2025Размер уставного фонда:13 554 216.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13201 - Производство хлопчатобумажных тканейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана