To'liq nomlanishi:"SAFNA GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.11.2024Ro'yxatga olish raqami:2637971Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:14.05.2026Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47410 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа kompyuterlаr, periferik uskunаlаr vа dаsturiy tа'minot chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAFNA GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.11.2024Регистрационный номер:2637971Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.05.2026Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47410 - Розничная торговля компьютерами, периферийным оборудованием и программным обеспечением в специализированных магазинахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления