To'liq nomlanishi:"BAMA BIZNES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.11.2005Ro'yxatga olish raqami:1272Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:05.03.2025Ustav kapitalining hajmi:621 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:41201 - Turаr joy binolаrini qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265813 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, ChuvalachiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BAMA BIZNES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.11.2005Регистрационный номер:1272Дата перерегистрации:19.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.03.2025Размер уставного фонда:621 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41201 - Строительство жилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265813 - Ташкентская область, Ташкентский район, ЧувалачиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления