To'liq nomlanishi:"ABIZ E-COMMERCE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2022Ro'yxatga olish raqami:2033752Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:44 000 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:77400 - Muаlliflik huquqi himoyalаngаn ishlаrdаn tаshqаri, intellektuаl mulk vа shu kаbi mаhsulotlаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ABIZ E-COMMERCE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.12.2022Регистрационный номер:2033752Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:44 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:77400 - Аренда интеллектуальной собственности и подобной продукции, за исключением работ с защищенными авторскими правамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления