To'liq nomlanishi:"JANA TO'RAN SAKSONOTA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.06.2019Ro'yxatga olish raqami:737134Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01500 - Аrаlаsh qishloq xo'jаligiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239835 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, Sakson otaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.06.2019Регистрационный номер:737134Дата перерегистрации:25.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01500 - Смешанное сельское хозяйствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239835 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, Саксан-атаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления