To'liq nomlanishi:"UMARKUL BOG'LARI" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.11.2013Ro'yxatga olish raqami:2625Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.11.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:59 187 186.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1718233806 - Samarqand viloyati, Samarqand tumani, OhalikSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UMARKUL BOG'LARI" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:08.11.2013Регистрационный номер:2625Дата перерегистрации:08.11.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:59 187 186.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1718233806 - Самаркандская область, Самаркандский район, АгаликСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления