To'liq nomlanishi:KERNEL TRADE LLP
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.10.2014Ro'yxatga olish raqami:15504Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.10.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.03.2023Ustav kapitalining hajmi:Holati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:41100 - Qurilish loyihаlаrini ishlаb chiqishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727237800 - Toshkent viloyati, Zangiota tumani, Zangiota tumanining qishloq fuqarolar yig‘inlariSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:KERNEL TRADE LLP
Дата регистрации:27.10.2014Регистрационный номер:15504Дата перерегистрации:27.10.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.03.2023Размер уставного фонда:Состояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:41100 - Разработка строительных проектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237800 - Ташкентская область, Зангиатинский район, Сельские сходы граждан Зангиатинского районаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления