To'liq nomlanishi:"BUKA RICHLAND INTERNATIONAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.06.2019Ro'yxatga olish raqami:737597Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10390 - Mevаlаr vа sаbzаvotlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727228 - Toshkent viloyati, Bo‘ka tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:26.06.2019Регистрационный номер:737597Дата перерегистрации:26.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10390 - Прочие виды переработки и консервирования фруктов и овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727228 - Ташкентская область, Букинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327020187879Статус свидетельства НДС: