To'liq nomlanishi:"KUB EXTRACTION GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.01.2018Ro'yxatga olish raqami:569733Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.02.2026Ustav kapitalining hajmi:1 237 919 080.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:56290 - Ovqаtlаnishni tаshkil qilishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727253 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:26.01.2018Регистрационный номер:569733Дата перерегистрации:17.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.02.2026Размер уставного фонда:1 237 919 080.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:56290 - Прочие виды организации питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления