To'liq nomlanishi:"NOVA TEXTILE PRODUCTION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2017Ro'yxatga olish raqami:005440-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.10.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.11.2021Ustav kapitalining hajmi:237 614 065.57 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13201 - Ip gаzlаmа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.03.2017Регистрационный номер:005440-07Дата перерегистрации:25.10.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.11.2021Размер уставного фонда:237 614 065.57 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13201 - Производство хлопчатобумажных тканейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления