To'liq nomlanishi:"LUXURY LEISURE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.04.2015Ro'yxatga olish raqami:009700-04Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.04.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:07.12.2022Ustav kapitalining hajmi:5 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:81290 - Yig`ishtirish bo'yichа xizmаtlаrning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"LUXURY LEISURE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.04.2015Регистрационный номер:009700-04Дата перерегистрации:15.04.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.12.2022Размер уставного фонда:5 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:81290 - Прочие виды услуг по уборкеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления