To'liq nomlanishi:"ESHIMOV FAXRIDDIN XUJAYAROVICH" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.06.2025Ro'yxatga olish raqami:2843217Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:45203 - Аvtomobillаrni yuvish, sаyqаllаsh vа shu kаbi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1710224 - Qashqadaryo viloyati, Qarshi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.06.2025Регистрационный номер:2843217Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45203 - Мойка, полировка автомобилей и аналогичная деятельностьОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1710224 - Кашкадарьинская область, Каршинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления